1. HABERLER

  2. DÜNYA

  3. Cinnet geçiren baba 3 çocuğuyla beraber camdan atladı

Cinnet geçiren baba 3 çocuğuyla beraber camdan atladı

Cinnet geçiren baba 3 çocuğuyla beraber camdan atladı
A+A-

Almanya’da Aras K. adlı Iraklı bir adam, tartıştığı eşini eve dönmeye ikna edemeyince cinnet geçirerek önce 3 çocuğunu sonra da kendini 2. kattaki evin penceresinden aşağıya attı.

Almanya’da Aras K. adlı Iraklı bir adam, tartıştığı eşini eve dönmeye ikna edemeyince cinnet geçirerek önce 3 çocuğunu sonra da kendini 2. kattaki evin penceresinden aşağıya attı. Yetkililerden yapılan açıklamaya göre, olay sonrası hastaneye kaldırılan baba ve 3 çocuğun durumunun ağır olduğu ifade edildi.


Almanya’nın Bavyera eyaletinde meydana gelen olayda, geçtiğimiz hafta eşiyle tartışan Aras K., eşinin evi terk etmesi sonrası uzun süre eşini ikna etmeye çalıştı. Kız kardeşinin evine giden eşini ikna için birçok kez görüşmeye çalışan Iraklı Aras K., eşi tarafından reddedilince cinnet geçirerek 10 aylık olan bebeği ile 2 ve 3 yaşındaki çocuklarını camdan aşağıya attı. Daha sonra kendi de aşağıya atlayan baba ve çocukları ise çevredekilerin yardımı ile hastaneye kaldırıldı. Yetkililer, baba ve çocukların durumunun ağır olduğunu ifade etti.

A+A-

HABERE YORUM KAT