1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Çinli Sporcular Marmaris Belediye Başkanı Acar'ı Ziyaret Etti

Çinli Sporcular Marmaris Belediye Başkanı Acar'ı Ziyaret Etti

Çinli Sporcular Marmaris Belediye Başkanı Acarı Ziyaret Etti
A+A-

Çin'in Jinan Kenti'nden gelen sporcular ve yakınları Marmaris Belediye Başkanı Ali Acar'ı ziyaret etti. Marmaris'teki son günlerinde gerçekleşen ziyarette sporcular Başkan Ali Acar'a çeşitli hediyeler

Çin'in Jinan Kenti'nden gelen sporcular ve yakınları Marmaris Belediye Başkanı Ali Acar'ı ziyaret etti. Marmaris'teki son günlerinde gerçekleşen ziyarette sporcular Başkan Ali Acar'a çeşitli hediyeler verdi. Başkan Acar'da konuklara özel hazırlanan hediyeleri verirken, Çinli yüzücüleri tek tek tebrik etti.
ÇİNLİ SPORCULAR TÜRK SPORCULARA CESARET VERDİ
Geleceğin Şampiyon Kulaçları Uluslararası Yüzme Turnuvası'na katılan Çinli sporcular elde ettikleri skorlarla, Türk sporculara da cesaret verdi. 2'si kız toplam 8 sporcudan oluşan Çinli yüzücülerin içinde Li Bohan isimli yüzücü en çok bireysel başarı kaydeden isim oldu. 11 yaşındaki Bohan, üç birincilik ve bir de ikincilik aldı. 11 yaşındaki diğer bir sporcu Geng Zhiyu ve Wang Qianheng iki birincilik ve bir ikincilik elde etti. Çinli sporcuların skorları ise Türk sporcuların skorlarını da yükseltti.
(BG-SK-İK)

04.02.2013 16:03:22 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT