1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Çınar Belediyesi'nde Toplu İş Sözleşmesi

Çınar Belediyesi'nde Toplu İş Sözleşmesi

Çınar Belediyesinde Toplu İş Sözleşmesi
A+A-

Tüm Belediye ve Yerel Yönetim Emekçileri Sendikası (Tüm Bel-Sen) Diyarbakır Şubesi, Çınar İlçe Belediyesi ile toplu sözleşme imzaladı. Toplu sözleşme törenine Çınar Belediye Başkanı Ahmet Cengiz, T

Tüm Belediye ve Yerel Yönetim Emekçileri Sendikası (Tüm Bel-Sen) Diyarbakır Şubesi, Çınar İlçe Belediyesi ile toplu sözleşme imzaladı.
Toplu sözleşme törenine Çınar Belediye Başkanı Ahmet Cengiz, Tüm Bel-Sen Diyarbakır Şube Başkanı Medeni Alpkaya ve Çınar Belediyesi Tüm Bel-Sen İşyeri Temsilcisi Mehmet Demirkıran ile belediye çalışanları katıldı. Çınar Belediye Başkanı Cengiz, Kamu Emekçileri Sendikaları Konfederasyonu'na (KESK) bağlı Tüm Bel-Sen'in Türkiye'deki emek mücadelesinde tabana dayalı toplumsal sendikal anlayışı benimseyen bir sendika olduğunu söyledi. Cengiz, Tüm Bel-Sen ile sözleşme imzalayarak bir kez daha emek mücadelesini somut olarak anlamlı kılmanın mesajını verdiklerini belirterek, "Emek mücadelesini demokrasi mücadelesinden ayrı düşünmeyen Tüm Bel-Sen emekçilerine hayırlı olsun" dedi.
Konuşmaların ardından Tüm Bel-Sen ile Çınar Belediyesi arasında toplu iş sözleşmesi imzalandı.
(ÜN-YRT-AŞ-Y)

18.12.2012 13:28:15 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT