1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Çileden Çıkan Vatandaş Sürücüleri Böyle Uyardı

Çileden Çıkan Vatandaş Sürücüleri Böyle Uyardı

Çileden Çıkan Vatandaş Sürücüleri Böyle Uyardı
A+A-

Aydın'ın İncirliova İlçesi'nde bir şahıs sürekli kapısının önüne park eden sürücülerle baş edemeyince depo ve park yeri olarak kullandığı dükkanın camına yazdırdığı ilginç bir yazı ile sorunu çözmeye

Aydın'ın İncirliova İlçesi'nde bir şahıs sürekli kapısının önüne park eden sürücülerle baş edemeyince depo ve park yeri olarak kullandığı dükkanın camına yazdırdığı ilginç bir yazı ile sorunu çözmeye çalıştı. İsminin açıklanmasını istemeyen M.Ç. isimli şahıs cama yapıştırdığı "Garaj kapısıdır park yapmayınız. Öküzler hariç" yazısından sonra sorunun büyük oranda çözüldüğünü belirtti.
İncirliova Süleyman Çamlıca Bulvarı üzerindeki depo ve otopark olarak kullandığı yeri, duyarsız sürücüler yüzünden kullanamadığını ve sürekli garaj kapısı önüne araç park edildiğini belirten M.Ç. "Ne yaptıysam olmadı. Rica etmeme rağmen sanki inadına yapar gibi birçok kişi özellikle benim garaj kapımın önüne araçlarını park ediyorlardı. Defalarca usulüne uygun uyarmama rağmen kimseye laf anlatamadım. Acil durumlarda kendi aracımı kullanamıyorum. Bu durum beni çok rahatsız edince sinirlerime hakim olamayıp 'Garaj kapısıdır park yapmayınız. Öküzler hariç' yazısı yazdırdım. Bu yazıdan sonra sorunum büyük ölçüde çözüldü" diye konuştu.
(İK)

21.01.2013 09:27:43 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT