1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Çiğdem Gürdal İle Grup İki Kelime Mest Etti

Çiğdem Gürdal İle Grup İki Kelime Mest Etti

Çiğdem Gürdal İle Grup İki Kelime Mest Etti
A+A-

Gaziantep'e 'Gazi'lik unvanının verilişinin 92. yıldönümü dolayısıyla, Gaziantep Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen kültür-sanat etkinliklerine vatandaşların ilgisi yoğun oluyor. Kütür ve

Gaziantep'e 'Gazi'lik unvanının verilişinin 92. yıldönümü dolayısıyla, Gaziantep Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen kültür-sanat etkinliklerine vatandaşların ilgisi yoğun oluyor.
Kütür ve sanat etkinlikleri kapsamında Kültür ve Turizm Bakanlığı Devlet Türk Dünyası Müzik Topluluğu sanatçısı Çiğdem Gürdal ile Grup İki Kelime, Gazianteplilere unutulmaz bir müzik ziyafeti yaşattı. Türk Sanat Müziği sanatçısı Çiğdem Gürdal'ın sahne aldığı ve Grup İki Kelime'nin eşlik ettiği konsere, Gaziantepli sanatseverlerin ilgisi yoğun oldu.
Nostalji eserlerle, salonu dolduran konuklara unutulmaz bir gece yaşatan Çiğdem Gürdal, "Gaziantep için unutulmaz gün olan, gazilik unvanının verilişi yıldönümü sebebiyle düzenlenen konserde yer aldığım için çok mutluyum. Büyükşehir Belediye Başkanımıza beni Gaziantepli sanatseverlerle buluşturduğu için çok teşekkür ediyorum" dedi.
Başkan Dr. Asım Güzelbey ise, sanatçı Çiğdem Gürdal'a konser için teşekkür ederek, günün anısına hediye takdim etti.
(MDC-SO-Y)

07.02.2013 12:50:18 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT