1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Çiçekdağı Milli Eğitim Müdürü Arslan, İlçe Kaymakam Inursaçan'ı Makamında Ziyaret Etti

Çiçekdağı Milli Eğitim Müdürü Arslan, İlçe Kaymakam Inursaçan'ı Makamında Ziyaret Etti

Çiçekdağı Milli Eğitim Müdürü Arslan, İlçe Kaymakam Inursaçanı Makamında Ziyaret Etti
A+A-

Kırşehir'in Çiçekdağı İlçe Milli Eğitim Müdürü Halit Arslan ve daire personeli, Çiçekdağı Kaymakam Muhammed Beşir Nursaçan'ı ziyaret etti. İlçe Milli Eğitim Müdürü Halit Arslan, Şube Müdürü Ahmet H

Kırşehir'in Çiçekdağı İlçe Milli Eğitim Müdürü Halit Arslan ve daire personeli, Çiçekdağı Kaymakam Muhammed Beşir Nursaçan'ı ziyaret etti.
İlçe Milli Eğitim Müdürü Halit Arslan, Şube Müdürü Ahmet Hamdi Ünal ve Okul müdürleri Çiçekdağı Kaymakamı Muhammed Beşir Nursaçan'ı makamında ziyaret ederek, Çiçekdağı eğitimine katkılarından dolayı plaket sundu. İlçe Milli Eğitim Müdürü Arslan "Çiçekdağı İlçe Kaymakamımız Muhammed Beşir Nursaçan, göreve başladığınız günden beri Çiçekdağıda eğitime çok büyük katkısı bulunmuştur. Bizlerle birlikte okullarımızı gezerek eksiklikleri tespiti konusunda yerinde incelemeler yapmıştır. Kaymakamımız, yönetici ve öğretmenlerimize her zaman destek olduğu gibi okullarımıza 12 adet projeksiyon kazandırılmasından ve 800 öğrenciye giysi yardımında büyük emekleri vardır. Her zaman bize maddi ve manevi yönden destek sağlayan kaymakamımıza teşekkür ediyoruz" dedi
İlçe Kaymakamı Muhammed Beşir Nursaçan'da İlçe Milli Eğitim Müdürü Arslan ve beraberindekilere teşekkür ederek,"İlçede geçici süreyle görevli olarak hizmet vermekteyim. Çiçekdağı ilçesinde uzun süreli görevli olsaydım eğitim öğretim ile ilgili çok büyük projelerim bulunmaktaydı. Bazı velilerin çocuklarla ilgilerinin yok denecek kadar az olduğunu, çocukların bu yöndeki eksikliğini giderme görevini müdürler üstlenmiş durumda. Çok çalışkan bir Milli Eğitim müdürümüz ve ekibimiz bulunmakta. Bu anlamda Çiçekdağı ilçesinde çalışmaktan çok mutlu oldum " diye konuştu.
Gerçekleşen görüşmeler sonrasında İlçe Milli Eğitim Müdürü Halit Arslan, İlçe Kaymakamı Muhammed Beşir Nursaçan'a eğitime katkılarından dolayı plaket takdim etti.
(ÖE-AÖ-Y)

06.02.2013 17:54:02 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT