1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Çiçekçide İntihar Girişimi

Çiçekçide İntihar Girişimi

Çiçekçide İntihar Girişimi
A+A-

Başkent'te belediyeye ait işyerinde çiçekçilik yapan bir kişi, ihaleyi kaybettiği iddiasıyla kendisini ve eşini işyerine kilitleyerek intihar girişiminde bulundu. Edinilen bilgiye göre, Gaziosmanpaş

Başkent'te belediyeye ait işyerinde çiçekçilik yapan bir kişi, ihaleyi kaybettiği iddiasıyla kendisini ve eşini işyerine kilitleyerek intihar girişiminde bulundu.
Edinilen bilgiye göre, Gaziosmanpaşa'da bulunan Çankaya Belediyesi'ne ait işyerinde çiçeklik yapan Suat Gencer, işyeri için yapılan ihaleyi kaybettiği ve ihalede usulsüzlük yapıldığı iddialarıyla eşi Hüsniye Gencer ile birlikte kendisini dükkanına kilitledi. Eline benzin bidonu alan Suat Gencer, yardımcı olunmaması durumunda kendini yakmakla tehdit etti. Bunun üzerine komşuları itfaiye, polis ve sağlık görevlerinden yardım istedi. Olay yerine gelen polis ekipleri, çiçekçinin bulunduğu sokağı güvenlik şeridi ile kapattı. Gencer'in ikna edilmesi için Çankaya Belediyesi'nden görevliler çağrıldı. İkna çalışmaları sırasında itfaiye ve sağlık ekipleri de hazır bekletildi. Çankaya Belediye Başkan Yardımcısı Funda Erkal olay yerine gelerek, Gencer ile görüştü. Erkal'ın yardım sözü üzerine Gencer çifti intihar girişimini sona erdirdi. Suat ve Hüsniye Gencer, hazır bekleyen ambulansla hastaneye götürüldü. Çankaya Belediye Başkan Yardımcısı Erkal ise, ihale sürecinin henüz tamamlanmadığını kaydetti.
(BC-CC-Y)

10.01.2013 12:40:11 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT