1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. CHP'ye Bir Şok Daha! O Parti İle mi birleşiyorlar?

CHP'ye Bir Şok Daha! O Parti İle mi birleşiyorlar?

CHP'ye Bir Şok Daha! O Parti İle mi birleşiyorlar?
A+A-

Cumhuriyet Halk Partisi Şok üstüne şok yaşıyor. Partide meydana gelen çatlakları kapatılmak isterken daha büyük şoklarla karşılaşılıyor. CHP lideri Kılıçdaroğlu,"Gelmeliler CHP'ye artık. Gerekirse güvercini de oraya yerleştiririz, amblemimizi de değiştiri

Cumhuriyet Halk Partisi Şok üstüne şok yaşıyor. Partide meydana gelen çatlakları kapatılmak isterken daha büyük şoklarla karşılaşılıyor. CHP lideri Kılıçdaroğlu,"Gelmeliler CHP'ye artık. Gerekirse güvercini de oraya yerleştiririz, amblemimizi de değiştiririz. Gelsinler CHP'ye biz sosyal demokrat bir partiyiz." dedi. 
 
Denizli'de Pamukkale TV'nin canlı yayın konuğu olan ile birleşme konusunda sorulan soruya "Gelmeliler CHP'ye artık. Bizim altıokumuz var altında şöyle kırmızı bir boşluğumuz var. Gerekirse güvercini de oraya yerleştiririz, amblemimizi de değiştiririz" diye yanıtladı. Kılıçdaroğlu, "Yani kendilerine açık, net bir çağrım var. Bu vesileyle o çağrıyı da tekrar yinelemek isterim. Yani gelsinler partiye DSP'yi kapatsınlar artık. Gelsinler CHP'ye biz sosyal demokrat bir partiyiz. Gelsinler birleşelim bu işi bitirmiş olalım, temennimiz o." dedi.

A+A-

HABERE YORUM KAT