1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Chp'li Tunay, Akis Gazetesi'ni Ziyaret Etti

Chp'li Tunay, Akis Gazetesi'ni Ziyaret Etti

Chpli Tunay, Akis Gazetesini Ziyaret Etti
A+A-

CHP İstanbul Milletvekili Faik Tunay ve CHP Kütahya İl Teşkilatı, Akis Gazetesi'ni ziyaret etti. Küresel Genç Vizyon Derneği (KÜGEV) tarafından organize edilen "Yeni Anayasa ve Gençlik" konulu kon

CHP İstanbul Milletvekili Faik Tunay ve CHP Kütahya İl Teşkilatı, Akis Gazetesi'ni ziyaret etti.
Küresel Genç Vizyon Derneği (KÜGEV) tarafından organize edilen "Yeni Anayasa ve Gençlik" konulu konferansa konuşmacı olarak katılan CHP Milletvekili Tunay, Akis Gazetesi'ne yaptığı ziyarette genel ve yerel gündeme dair değerlendirmelerde bulundu. Konuşmasında, yerel medyanın önemine vurgu yapan Milletvekili Tunay, yerel medyanın siyaset üstü kaynaştırıcı rolüne her zaman ihtiyaç duyulduğunun altını çizdi.
CHP İstanbul Milletvekili Faik Tunay ve CHP Kütahya İl Teşkilatının ziyaretlerinden büyük onur duyduklarını ifade eden Akis Gazetesi Sahibi Alaaddin Akkaşoğlu, CHP İstanbul Milletvekili Tunay'ın gösterdiği aktif ve yapıcı siyaset anlayışının önemli olduğunu belirtti.
Ziyarette CHP Kütahya İl Başkanı Mehmet Akif Gün, Basından Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Serap Sarıyıldız, Eğitimden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Zeki Yalçın ve CHP İl Teşkilatı üyeleri ile Zafer Gazetesi Sahibi Kamil Uludoğan, KÜGEV Başkanı Muhammed Ali Karakaş bulundular.
(EFE-

02.01.2013 17:23:19 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT