1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. Chp'li Tekin, Manavgat'ta Vatandaşlarla Sohbet Etti

Chp'li Tekin, Manavgat'ta Vatandaşlarla Sohbet Etti

Chpli Tekin, Manavgatta Vatandaşlarla Sohbet Etti
A+A-

CHP Genel Başkan Yardımcısı Gürsel Tekin, Avrupa ülkelerinde emeklilerin maaşlarıyla tatil yapıp, dünya turuna çıktığını, Türkiye'deki emeklilerinin ise parklarda vakit geçirdiğini söyledi. Antalya

CHP Genel Başkan Yardımcısı Gürsel Tekin, Avrupa ülkelerinde emeklilerin maaşlarıyla tatil yapıp, dünya turuna çıktığını, Türkiye'deki emeklilerinin ise parklarda vakit geçirdiğini söyledi.
Antalya'nın Manavgat ilçesinde belediye tarafından Kum mevkisinde yapımına başlanan 5 bin kişilik Manavgat Stadı'nın temel atma törenine katılan CHP Genel Başkan Yardımcısı Gürsel Tekin, perşembe pazarında ve Manavgat Belediyesi'nin ilçe merkezinde yapımını tamamladığı meydanda vatandaşlarla sohbet etti. Emekli bir vatandaşın hayat şartlarının güçlüğü ve maaşına bu yıl sadece 16 lira zam yapıldığını söylemesi üzerine Tekin, "Manavgat, Türkiye'nin en önemli turizm bölgelerinden bir tanesi. Hepiniz yaşlı Almanları, İngilizleri ve Avrupalıları tatil yaparken görüyorsunuz. İşte Avrupa'nın emeklileri aldıkları maaşla tatil yapıp, dünyayı gezerek hayatın tadını çıkarırken, benim ülkemin emeklileri aldığı maaşla bırakın tatil yapmayı, harcayacak parası olmadığı için çoluğu çocuğuyla parklarda vakit geçirmeye çalışıyor. Allah'tan belediyeler bu parkları yapıyor. Yoksa emeklilerimizin vakit geçirecek bir yerleri de olmayacak" dedi.
(AK-SK-CC-Y)

14.02.2013 17:30:45 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT