1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. Chp'li Serter: "işçi Partisi'ne Geçmeyi Planladığımıza İlişkin Haberler Tümüyle Gerçek Dışı" Müge Çevik Ankara

Chp'li Serter: "işçi Partisi'ne Geçmeyi Planladığımıza İlişkin Haberler Tümüyle Gerçek Dışı" Müge Çevik Ankara

Chpli Serter: işçi Partisine Geçmeyi Planladığımıza İlişkin Haberler Tümüyle Gerçek Dışı    Müge Çevik    Ankara
A+A-

CHP İstanbul Milletvekili Nur Serter, bazı milletvekilleri ile birlikte İşçi Partisi'ne katılacakları yönündeki haberleri yalanlayarak, "Bu haberlerin, partilerine olan bağlılıklarından asla kuşku duy

CHP İstanbul Milletvekili Nur Serter, bazı milletvekilleri ile birlikte İşçi Partisi'ne katılacakları yönündeki haberleri yalanlayarak, "Bu haberlerin, partilerine olan bağlılıklarından asla kuşku duyulmaması gereken milletvekillerini kamuoyunun gözünde karalamak amacı ile üretilmiş olduğu açıktır" dedi.
Yazılı bir açıklama yapan Serter, bugün yazılı ve görsel medyada yer alan CHP'li bazı milletvekillerinin İşçi Partisi ile görüşmeler yaptığı ve İşçi Partisi'ne geçmeyi planladığına ilişkin haberlerin tümüyle gerçek dışı olduğunu kaydetti. Serter, "Bu haberlerin Cumhuriyet Halk Partisi ilke ve ideolojisine sahip çıkmayı amaçlayan ve partilerine olan bağlılıklarından asla kuşku duyulmaması gereken milletvekillerini kamuoyunun gözünde karalamak amacı ile üretilmiş olduğu açıktır. Adımın bu 'yalan haber'de kullanılmış olmasından büyük rahatsızlık duyduğumu duyururken, habercilerin CHP aleyhine haber üretmek hevesinden bir an önce vazgeçmelerini diliyorum" dedi.
(MÜG-CC-Y)

28.01.2013 15:46:04 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT