1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Chp'li Köprülü Rumeli-balkan Dernekleri İle İstanbul'da Buluştu

Chp'li Köprülü Rumeli-balkan Dernekleri İle İstanbul'da Buluştu

Chpli Köprülü Rumeli-balkan Dernekleri İle İstanbulda Buluştu
A+A-

Tekirdağ Milletvekili Emre Köprülü, partisinin İstanbul İl Başkanlığı tarafından düzenlenen kahvaltıda, Rumeli Balkan Derneklerinin temsilcileri ile bir araya geldi. CHP İstanbul İl Başkanı Oğuz Kaan

Tekirdağ Milletvekili Emre Köprülü, partisinin İstanbul İl Başkanlığı tarafından düzenlenen kahvaltıda, Rumeli Balkan Derneklerinin temsilcileri ile bir araya geldi. CHP İstanbul İl Başkanı Oğuz Kaan Salıcı tarafından organize edilen etkinliğe, CHP Genel Başkan Yardımcısı Faik Öztrak, Genel Sekreter Bihlun Tamaylıgil ve Bakırköy Belediye Başkanı Ateş Ünal Erzen de katıldı.
Rumeli Balkan Dernek Temsilcileri düzenlenen etkinlikten dolayı CHP örgütüne teşekkür ederken, birlik ve beraberliğin bozulmaması, yurtdışında da bu birlik ve beraberliğin devam edebilmesi açısından bu tür buluşmaların çok önemli yer tuttuğunu belirttiler.
Balkanların zenginliğini en iyi yansıtan illerden birisi olan İstanbul'da böyle bir buluşmanın gerçekleşmesinin son derece anlamlı olduğunu belirten Tekirdağ Milletvekili Emre Köprülü, burada her kültürden izler bulmanın mümkün olduğunu söyledi.
Rumeli ve Balkanların köklü tarihi ve etkisini devam ettiren önemli kültürü ile kendileri için büyük anlamlar taşıdığını vurgulayan Köprülü, gerek Türkiye'de, gerekse yurtdışında yaşayan tüm soydaşların birlik ve beraberliğine katkı sağlayacak her türlü politikaya CHP olarak katkı vermeye devam edeceklerini bildirdi.

11.02.2013 12:31:19 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT