1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Chp'li Karataş'tan Fuar Esnafına Ziyaret

Chp'li Karataş'tan Fuar Esnafına Ziyaret

Chpli Karataştan Fuar Esnafına Ziyaret
A+A-

CHP Şanlıurfa Karaköprü İlçe Başkanı Kenan Karataş ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri; Şükrü Sözen, Osman Köran, Cuma Kamışlı, M. Ali Maksit, Mehmet Doğan, Mehmet Tokdemir ve Halil Karataş, Karak

CHP Şanlıurfa Karaköprü İlçe Başkanı Kenan Karataş ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri; Şükrü Sözen, Osman Köran, Cuma Kamışlı, M. Ali Maksit, Mehmet Doğan, Mehmet Tokdemir ve Halil Karataş, Karaköprü'de açılan ucuzluk fuarını ziyaret etti.
Fuar esnafını tek tek gezerek esnafla sohbet eden CHP Karaköprü İlçe Başkanı Kenan Karataş, "İlçe yönetim kurulunca aldığımız bir karar gereğince her hafta farklı meslek gruplarını ziyaret edip sorunlarını dinliyor; çözümü konusunda girişimde bulunuyoruz. Geçen hafta inşaatlarda çalışan emekçi kardeşlerimizi ziyaret edip isteklerini ve sorunlarını dinledik. Akabinde ekranlara çıkıp sorunlarını yetkililere aktardık. Bugün de farklı il ve ilçelerden gelerek Karaköprü ilçemizde fuar alanı kurmuş kardeşlerimize hoş geldiniz kapsamında ziyarette bulunduk. Göstermiş olduğumuz misafirperverliğimizden dolayı memnun olduklarını dile getiren emekçi kardeşlerimize, burada bulundukları süre içerisinde kendilerine yardımcı olacağımıza, meydana gelebilecek sorunların çözümü hususunda yanlarında olacağımıza söz verdik" diye konuştu.
(RÇ-SO-Y)

08.01.2013 11:53:42 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT