1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Chp'li Kadınlar Selendi'de Kapı Kapı Dolaşacak

Chp'li Kadınlar Selendi'de Kapı Kapı Dolaşacak

Chpli Kadınlar Selendide Kapı Kapı Dolaşacak
A+A-

CHP Selendi İlçe Teşkilatı Kadın Kolları, yapılan basın açıklamasıyla, Genel Merkez Kadın Kolları'nın başlattığı "CHP'li kadınlar Anadolu yollarında, 7 ayda 7 bölge" projesine destek verdi. Atatürk C

CHP Selendi İlçe Teşkilatı Kadın Kolları, yapılan basın açıklamasıyla, Genel Merkez Kadın Kolları'nın başlattığı "CHP'li kadınlar Anadolu yollarında, 7 ayda 7 bölge" projesine destek verdi.
Atatürk Caddesi'ndeki parti binasındaki basın açıklamasına CHP Selendi İlçe Başkanı Mehmet Cımık, Kadın kolları Başkanı Hatice Cımık ve kadın kolları yöneticileri ile partililer katıldı. Kadın Kolları Başkanı Cımık, okuduğu basın açıklamasında şu ifadeleri kullandı: "Türkiye'nin kadın profilini çıkarmak, kadınlara yönelik yerel ve genel kadın politikalarının oluşturulmasına ve geliştirilmesine katkı sunmak, bölgesel sorunlar ve çözüm önerilerine ulaşmak, yöre halkıyla buluşmak ve yerel seçimler öncesi güçlü bir kadın örgütü oluşturabilmek amacıyla Kadın Kolları MYK ve Kadın Kolları Genel Başkanımız Hilal Dokuzcan öncülüğünde başlayan 'CHP Kadınları Anadolu yollarında 7 ayda 7 bölge' çalışmamız tüm hızıyla devam etmektedir. Tüm ilçeler, 'Yerel seçimlere giderken, 7 ayda ilçeler' çalışmamızı başlatıyoruz. Gidilmedik yer, çalınmadık kapı, sıkılmadık el bırakmayacağız. Çalışmalarımız boyunca ana vurgumuz 'Eşit Temsil Eşit Katılım' talebimizi arttırmak, kadının sesini çoğaltmak ve bu sesi paylaşmak olacak. Yaşadığımız tüm olumsuzluklara karşı umudu, inancı ve güveni örgütlemek birincil görevimizdir. Ülkemizin her şeyden çok birliğe ve bütünlüğe, sevgiye ve saygıya ihtiyacı var. Daha mutlu, daha huzurlu bir hayat için tek ses, tek güç, yek yürek olmaya ihtiyaç var. Bu güç kadınlardan gelecek."
(AÇ-ERG-Y)

15.01.2013 14:05:45 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT