1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Chp'li İl Genel Meclis Üyesi Ak Parti'ye Geçti

Chp'li İl Genel Meclis Üyesi Ak Parti'ye Geçti

Chpli İl Genel Meclis Üyesi Ak Partiye Geçti
A+A-

CHP Ardahan İl Genel Meclis üyesi Osman Şahin, partisinden istifa ederek AK Parti'ye geçti. Posof il genel meclis üyesi Zakir Özyılmaz'ın vefatı sonrası yerine atanan Osman Şahin, Ardahan İl Danışma

CHP Ardahan İl Genel Meclis üyesi Osman Şahin, partisinden istifa ederek AK Parti'ye geçti.
Posof il genel meclis üyesi Zakir Özyılmaz'ın vefatı sonrası yerine atanan Osman Şahin, Ardahan İl Danışma toplantısında AK Parti'ye katılırken, eski partisi CHP hakkında ağır eleştirilerde bulundu. Şahin katılımda yaptığı konuşmada, "Cumhuriyet Halk Partisinde kendi ilçeme hizmet veremeyeceğimi anladım, çünkü benim teşkilatım benim bu mevkiye gelmemi hiçbir zaman kabul etmedi. Fikirlerime saygı duymadılar, partide olmamdan rahatsızlık hissettiler. Beni kabul etmeyen teşkilatla bir arada bulunmayı ve çalışma ortamını sürdürmeyi düşünmedim. Özellikle AK Parti il Başkanı Yunus Baydar, İl Genel Meclis Başkanı Bedrettin Çakıcı ve Posof İlçe Başkanı Erol Özer beylerin destekleri ve ilçeme hizmet yolunda bana verdikleri destek karşısında AK Parti'ye geçmeyi uygun buldum. Şu an çok mutlu ve o kadar da gururluyum ki bana sahip çıkan kocaman bir AK Parti ailesi ile birlikteyim ve bana kucak açtılar" dedi.
AK Parti rozetini Ardahan Milletvekili Prof.Dr.Orhan Atalay takarken yaptığı açıklamada, "Bu hizmet yolunda inşallah beraber yürüyeceğiz,bu gencecik arkadaşımız enerjisini, gayretini Ardahanımıza, Posofumuza, insanımıza hizmetle taçlandırır, kendini tebrik ediyor sizler adına partimize hoş geldin diyorum.Bundan sonraki siyasi hayatında da başarılar diliyorum'' dedi.
(ARV-YA-AŞ-Y)

10.02.2013 18:03:15 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT