1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. CHP'Lİ GENÇLER DEPREMZEDELER İÇİN HAREKETE GEÇTİ

CHP'Lİ GENÇLER DEPREMZEDELER İÇİN HAREKETE GEÇTİ

CHPLİ GENÇLER DEPREMZEDELER İÇİN HAREKETE GEÇTİ
A+A-

Tekirdağ\'ın Muratlı ilçesinde CHP Muratlı Gençlik kolları, Van\'da üşüyen depremzedeleri unutmadı.


CHP Muratlı Gençlik Kolları Başkan Yardımcısı Zafer Gür, Van'da sıkıntıya düşen depremzedeler için bir kampanya başlattıklarını ifade etti. Gür, Van'da yaşanmış olan depremde mağdur olan yüzlerce aileye destek vermek ve bir nebze de olsa acılarını hafifletmek için kampanya yaptıklarını belirterek; "Bu kampanyaya tüm Muratlılı hemşehrilerimizin destek vermesini canı gönülden bekliyoruz" dedi.

Siyasi görüş, din, dil, ırk ayrımı yapmaksızın, sendikalar, siyasi partiler, meslek odaları ve sivil toplum kuruluşları başta olmak üzere tüm halkı yardıma davet eden Zafer Gür, "Halkların kardeşliği temelinde herkesi Van mağdurları için dayanışmaya çağırıyoruz. Van halkı yalnız değildir" diye konuştu.

CHP Gençlik Kolları üyeleri acil ihtiyaç listesi olarak; Battaniye, kuru gıdalar, kalın kışlık ve temiz giyecekler, kışlık ayakkabı, kışlık çocuk kıyafetleri ve ayakkabı, kişisel temizlik ürünleri, bebek bezi ve temizlik malzemelerini sıraladı.

Nakdi yardım kabul etmeyeceklerini özellikle belirten Gençlik Kolları üyeleri, yardımların CHP Muratlı İlçe binasına ulaştırılmasını istediler.

A+A-

HABERE YORUM KAT