1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Chp'li Develi'nin İlçe Gezileri

Chp'li Develi'nin İlçe Gezileri

Chpli Develinin İlçe Gezileri
A+A-

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Adana Milletvekili Turgay Develi, Saimbeyli ve Tufanbeyli ilçelerinde vatandaşların sorununu dinledi. Develi, vatandaşların dert küpü olduğunu söyledi. Develi, yanında

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Adana Milletvekili Turgay Develi, Saimbeyli ve Tufanbeyli ilçelerinde vatandaşların sorununu dinledi. Develi, vatandaşların dert küpü olduğunu söyledi.
Develi, yanında Yüreğir İlçe başkanı Turgut Üstün, eski il başkanı ve belediye meclis üyesi Necmettin Atay ile birlikte hafta sonu Saimbeyli ve Tufanbeyli ilçe başkanlıklarını ziyaret etti.
Saimbeyli İlçe Başkanı Fevzi Büyükoğlu, Kadın Kolları Başkanı Songül Doğantimur ve yöneticilerle birlikte esnaf ve kahvehane ziyaretinde bulunan Develi, öncelikli olarak CHP iktidarında Saimbeyli Adliyesinin yeniden ilçeye getirileceğini ve vatandaşların adli mercilerdeki sorunlarının halledileceğine dikkat çekti.
CHP Adana Milletvekili Turgay Develi, daha sonra gittiği Tufanbeyli ilçesinde ilçe başkanı Cemal Güncan ve yöneticilerle birlikte esnaf ziyaretinde bulundu.
(ADN-Y)

19.02.2013 12:17:12 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT