1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Chp'li Demir Hayvan Pazarı Esnafının Sorunlarını Dinledi

Chp'li Demir Hayvan Pazarı Esnafının Sorunlarını Dinledi

Chpli Demir Hayvan Pazarı Esnafının Sorunlarını Dinledi
A+A-

Çeşitli temaslarda ve incelemelerde bulunmak üzere Şanlıurfa'ya gelen CHP Muğla Milletvekili ve Şanlıurfa Denetmeni Nurettin Demir, hayvan pazarını ziyaret etti. CHP Muğla Milletvekili Prof. Dr. Nu

Çeşitli temaslarda ve incelemelerde bulunmak üzere Şanlıurfa'ya gelen CHP Muğla Milletvekili ve Şanlıurfa Denetmeni Nurettin Demir, hayvan pazarını ziyaret etti.
CHP Muğla Milletvekili Prof. Dr. Nurettin Demir, sabahın erken saatlerinde Şanlıurfa Yeni Hayvan Pazarı'nda bulunan hayvan satıcı ve yetiştiricilerini ziyaret ederek, sorunlarını dinledi. Hayvan pazarını dolaştıktan sonra bir açıklama yapan Milletvekili Demir, "Üretici ile tüketici arasında bir köprü vazifesinde bulunan hayvan satıcıları ve üretici konumunda bulunan buradaki esnaf kardeşlerimizi ziyaret ettik ve sorunlarını dinledik. En önemli sorun yurda Suriye tarafından kaçak olarak giriş yapılan hayvanlar nedeni ile canlı hayvan alış fiyatının çok düşmesi ve diğer önemli bir sorun hayvanlarını başka illerde satmak için gerekli olan küpe ve raporları alamadıklarından ve bu raporların Tarım Müdürlüğü tarafından verilmemesinden dolayı çok şikayet aldık. Bizlerde bu şikayetleri gerekli mercilere bildirecek olup, bu sorunları Meclis kürsüsünde dile getireceğiz" diye konuştu.
(RÇ-Y)

19.01.2013 10:48:06 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT