1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. CHP'den Seçim Eğitimi

CHP'den Seçim Eğitimi

CHP'den Seçim Eğitimi
A+A-

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Cumhurbaşkanlığı seçimi öncesinde tüm yurtta olduğu gibi Van’da da sandık kurulu üyeleri eğitimi verdi.


CHP İl Başkanlığı binasında düzenlenen eğitim öncesinde kısa bir konuşma yapan CHP İl Başkanı Cemal Şen, yapılacak olan cumhurbaşkanlığı seçiminin kısıtlı bir seçim olamayacağını belirterek, “Türkiye’nin geleceğinin Türkiye’ nin karanlık ve aydınlığının oylanacağı bir seçim olacağı düşüncesindeyim” dedi.

Daha sonra bir konuşma yapan CHP Genel Başkan Danışmanı Yıldırım Kaya, Türkiye’nin doğusundan doğacak güneşin, barışın sesi olacağını ifade ederek, “Sevginin sesi olacak, dostluğun sesi olacak, kardeşliğin sesi olacaktır” dedi.

CHP’ nin Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde vatandaşın attığı her oya önem verdiğini vurgulayan Kaya, “CHP, vatandaşlarımızın attığı her oyun hesabını sorabilmek ve yurttaşın gönül rahatlığı ile kime vermiş olursa olsun verdiği oyların sağlıklı çıkabilmesi ve topluma sağlıklı sunulabilmesi için elinden gelen tüm çabaları göstermektedir. Bu kapsamda bu gün biz sadece burada parti eğitimcisi olan arkadaşlarımıza eğitim vermek için buradayız” şeklinde konuştu.

A+A-
KAYNAK: Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT