1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. Chp'den Sarıgül'ün Adaylığı Açıklaması

Chp'den Sarıgül'ün Adaylığı Açıklaması

Chpden Sarıgülün Adaylığı Açıklaması
A+A-

CHP Genel Merkezi; İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adaylığı için Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül ile görüşlüdüğü iddialarının asılsız olduğunu açıkladı. CHP Genel Merkezi'nden yapılan açı

CHP Genel Merkezi; İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adaylığı için Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül ile görüşlüdüğü iddialarının asılsız olduğunu açıkladı.
CHP Genel Merkezi'nden yapılan açıklamada, bir gazete de yayınlanan "İstanbul Pazarlığı" başlıklı haber in tamamen gerçekdışı olduğu vurgulandı.
Açıklamada şöyle denildi:
"Gazetenin haberinde belirtildiği gibi Genel Başkan Sayın Kılıçdaroğlu'nun bilgisi doğrultusunda CHP Genel Başkan YardımcılarıSayın Erdoğan Toprak, Sayın Nihat Matkap ve CHP Milletvekili Sayın Aydın Ayaydın'ın İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adaylığı için Sayın Mustafa Sarıgül' ile görüştükleri, pazarlık yaptıkları iddiası asılsızdır.
Gerçekle hiçbir ilişkisi olmayan bu ve benzeri haberleri üretenlerin amacı kamuoyunu bilgilendirmek, halkın haber almasını ve gerçekleri öğrenmesini sağlamak değildir."
(BC-ÖK-Y)

09.12.2012 12:46:13 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT