1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Chp'den Parti İçi Eğitim Projeleri

Chp'den Parti İçi Eğitim Projeleri

Chpden Parti İçi Eğitim Projeleri
A+A-

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Edirne Merkez İlçe Başkanlığı tarafından parti içi eğitimleri başarıyla tamamlayan üyelere teşekkür belgesi verildi. Merkez İlçe Başkanı Avukat Harika Türkay, partililere

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Edirne Merkez İlçe Başkanlığı tarafından parti içi eğitimleri başarıyla tamamlayan üyelere teşekkür belgesi verildi. Merkez İlçe Başkanı Avukat Harika Türkay, partililere yönelik eğitimlerin devam edeceğini belirtirken yerel seçim çalışmalarına da başladıklarını belirtti.
CHP Merkez İlçe Başkanlığı yerel seçim çalışmalarına start verirken bir yandan da partililere yönelik parti içi eğitimler düzenliyor. Çeşitli tarihlerde gerçekleştirilen 'Parka Gidiyoruz', 'Haydi İmeceye' ve 'Fotoğraflarda Uzunköprü' projeleri tamamlandıktan sonra bugün Merkez İlçe Başkanlığı binasında, projeye katılan partililere teşekkür plaketi takdim edildi.
Tören öncesi kısa bir konuşma yapan Merkez İlçe Başkanı Avukat Harika Türkay, parti içi eğitim seminerleri yaparak hem sosyal çalışmalara imza attıklarını hem de halkla iç içe olma imkânı elde ettiklerini kaydetti. Yerel seçim sürecinin başladığını da kaydeden Türkay, "Bir yandan yerel seçim çalışmalarına başlarken diğer yandan da parti içi eğitim çalışmalarımız sürüyor. Mart ayında da üyelerimize yönelik temel siyaset eğitimi vereceğiz" diye konuştu.
Türkay'ın konuşmasının ardından eğitim ve projelere katılan 15 partiliye teşekkür belgesi verildi.
(ORA)

12.02.2013 15:28:33 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT