1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Chp'den "fazla Eşyanız Evde Kalmasın" Kampanyası

Chp'den "fazla Eşyanız Evde Kalmasın" Kampanyası

Chpden fazla Eşyanız Evde Kalmasın Kampanyası
A+A-

Giresun'da CHP Espiye İlçe Teşkilatı ihtiyaç sahibi öğrenciler için eşya toplama kampanyası başlattı. CHP Espiye ilçe Başkanı İbrahim Akgün, yaptığı açıklamada, Espiye Meslek Yüksekokulu'nda eğitim

Giresun'da CHP Espiye İlçe Teşkilatı ihtiyaç sahibi öğrenciler için eşya toplama kampanyası başlattı.
CHP Espiye ilçe Başkanı İbrahim Akgün, yaptığı açıklamada, Espiye Meslek Yüksekokulu'nda eğitim gören ve ev eşyasına ihtiyaç duyan öğrenciler için başlattıkları kampanyaya destek istedi. Eğitime gönül vermiş, toplumsal sorumluluk ve dayanışma ruhu taşıyan herkesi bu kampanyaya destek vermeye çağıran Akgün, "Meslek Yüksekokulu öğrencilerinden ev eşyasına ihtiyacı olanlara destek sağlamak amacıyla başlattığımız bu kampanyayı çok önemsiyoruz" dedi.
"Fazla eşyaların evde kalmasın " sloganıyla başlattıkları sosyal sorumluluk kampanyasında, Espiyeliler'in bağışlayacakları eşyalar sayesinde öğrencilerin ihtiyaçlarının karşılanacağını ifade eden Akgün, partilerinin sosyal yardımlaşma ve dayanışmayı güçlendirme ilkesi gereği, öğrencilerin ihtiyaçlarını karşılamayı ve aile bütçesine katkıda bulunmayı amaçladıklarını belirterek, "Duyarlı hemşerilerimizin kampanyaya destek vereceklerinden kuşku duymuyoruz" diye konuştu.
Ev eşyası bağışlamak isteyen vatandaşların eski Aile hekimliği binası yanında bulunan daha önce eczane olarak kullanılan dükkana getirmelerini veya CHP Espiye İlçe Başkanlığı'na başvurması gerektiğini belirtildi.
(AB-ÖS-Y)

05.12.2012 14:35:54 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT