1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Chp'den Balkan Türkleri Derneği'ne Ziyaret

Chp'den Balkan Türkleri Derneği'ne Ziyaret

Chpden Balkan Türkleri Derneğine Ziyaret
A+A-

CHP Samsun İl Başkanı Mehmet Atalay ve Yönetim Kurulu üyeleri Balkan Türkleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği'ne ziyarette bulundu. Ziyaret ettikleri yerde Dernek Başkanı Cihat Yılmaz, yöneticile

CHP Samsun İl Başkanı Mehmet Atalay ve Yönetim Kurulu üyeleri Balkan Türkleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği'ne ziyarette bulundu.
Ziyaret ettikleri yerde Dernek Başkanı Cihat Yılmaz, yöneticileri ve üyeleri tarafından karşılanan CHP'liler, dernek yöneticileri ile Samsun ve ülke sorunları hakkında görüş alışverişinde bulundular.
Yerelden siyaset üretmenin çok önemli olduğunu, bu konuya il yönetimi olarak büyük önem verdiklerini belirten CHP İl Başkanı Mehmet Atalay, demokratik kitle örgütlerinin her zaman yanında olacaklarını, özellikle de hemşeri derneklerinin Samsun'un, ülkenin ve demokrasinin olmazsa olmaz unsurları olduğunu söyledi.
Balkan Türkleri Derneği Başkanı Cihat Yılmaz da, "Hepimiz bir şeyi eleştiriyoruz ancak hangimiz elimizi taşın altına koyarak vatandaş olarak gidip bir partiye veya sivil toplum örgütüne, derneğe üye oluyoruz. Bizler vatandaş olarak ne yapıyoruz ki neyi eleştiriyoruz?" ifadelerini kullandı.
Cihat Yılmaz, CHP'nin ziyaretinden memnun kaldıklarını sözlerine ekledi.
(SAM-SLH-Y)

09.01.2013 17:52:14 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT