1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Chp'de Kızıloğlu Dönemi

Chp'de Kızıloğlu Dönemi

Chpde Kızıloğlu Dönemi
A+A-

CHP Erzurum İl Başkanlığına Tacettin Kızıloğlu getirildi. Geçtiğimiz günlerde genel merkez tarafından il yönetiminin görevden alınmasının ardından boşalan İl başkanlığına Tacettin Kızılooğlu atandı

CHP Erzurum İl Başkanlığına Tacettin Kızıloğlu getirildi.
Geçtiğimiz günlerde genel merkez tarafından il yönetiminin görevden alınmasının ardından boşalan İl başkanlığına Tacettin Kızılooğlu atandı.
Parti il binasında bugün bir basın toplantısı düzenleyen yeni başkan Kızıloğlu parti yönetimini kamuoyuna tanıttı.
CHP Erzurum İl Başkanı Tacettin Kızıloğlu, "Bugün ilçe başkanlarımızla yeni il yönetimimi tanıştırmak, Erzurum il ve ilçelerimizin durumu görüşecek sorunları hakkında bilgi sahibi olmak ve başkanlarımızın görüşleri doğrultusunda sorun ve sıkıntıları tespit ederek bir rapor halinde genel merkezimiz nezdinde girişimlerde bulunacağız. İlçe başkanlarımızdan alacağımız bilgiler ışığında bir yol haritası belirleyeceğiz. Başarılı olmak için neler yapabileceğimiz noktasında kararlar alacağız. CHP olarak bizler Erzurum'da yeni bir başlangıç yapmak istiyoruz. Halkımızla kucaklaşmak istiyoruz. Şehrimizin dinamiklerini ve sivil toplum örgütlerini harekete geçirmek istiyoruz. Ayrıca esnafımız sanatkarlarımız sanayici ve işadamlarımızı tüm kurum ve kuruluşlarımızı ziyaret ederek onlardan aldığımız fikir doğrultusunda hareket ederek partimizi Erzurum'da yeniden şahlandırmak istiyoruz" diye konuştu.
Toplantı daha sonra basına kapalı olarak devam etti.
(MY-AT-Y)

05.01.2013 14:04:59 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT