1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Chp, Yapılan Toplantıdan Memnun Malatya

Chp, Yapılan Toplantıdan Memnun Malatya

Chp, Yapılan Toplantıdan Memnun  Malatya
A+A-

CHP Malatya İl Başkanı Enver Kiraz, "Malatyalıların partimize göstermiş olduğu yoğun, coşkulu ilgiden çok memnun olduğumuzu ifade etmek isterim. Malatyalılar CHP'sinin iktidarına şimdiden hazırlanmışl

CHP Malatya İl Başkanı Enver Kiraz, "Malatyalıların partimize göstermiş olduğu yoğun, coşkulu ilgiden çok memnun olduğumuzu ifade etmek isterim. Malatyalılar CHP'sinin iktidarına şimdiden hazırlanmışlar" dedi.
Kira, geçtiğimiz Cumartesi günü CHP Grup Başkan Vekili Muharrem İnce'nin de katıldığı İnönü'yü Anma etkinliği hakkında yaptığı değerlendirme de, "Tek umudun artık CHP'si olduğu gerçeği gün gibi ortada. Çünkü iktidar partisinin halkı hiçe sayan, her şeyi ben bilirim anlayışıyla halka dayattığı uygulamalar, yasalar, halkın bütün kesimini sıkıntılar içinde bırakmıştır. Malatya'da üreten de, köylü de, çiftçi de, esnaf da, öğrenci de, emekli de birçok sorunlarla, sıkıntılarla uğraşmaktan dolayı adeta canından bezmiştir. İşte bu noktada tek çıkışın artık CHP'si olduğu bütün halkımız tarafından kabul edilmektedir. Kapalı Spor Salonunda sayın Muharrem İnce'yi Malatyalılarla buluşturduğumuz etkinlikte destek olan İlçe Başkanlarına, Belediye Başkanlarına, İl Genel Meclis üyelerimize, Gençlik ve Kadın Kollarımıza Partimizin çok değerli üyelerine teşekkür ediyorum" dedi.
(BK-YHY-Y)

24.12.2012 18:08:54 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT