1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Chp Ve Mhp'den, Dp'ye Kuruluş Yıldönümü Ziyareti

Chp Ve Mhp'den, Dp'ye Kuruluş Yıldönümü Ziyareti

Chp Ve Mhpden, Dpye Kuruluş Yıldönümü Ziyareti
A+A-

CHP ve MHP Soma İlçe Teşkilatları, Demokrat Parti'nin (DP) kuruluşunun 67. yılını kutladı. CHP İlçe Başkanı Murat Bayramoğlu ve MHP İlçe Başkanı Levent Yüksel, DP'nin 67. kuruluş yıldönümü nedeniyle

CHP ve MHP Soma İlçe Teşkilatları, Demokrat Parti'nin (DP) kuruluşunun 67. yılını kutladı.
CHP İlçe Başkanı Murat Bayramoğlu ve MHP İlçe Başkanı Levent Yüksel, DP'nin 67. kuruluş yıldönümü nedeniyle Soma İlçe Başkanı Aziz Günal'a ziyarette bulundu. Günal, her iki ilçe başkanını DP İlçe Başkanlığı'nda ağırladı. Bayramoğlu ve Yüksel, Günal'ın şahsında DP'nin kuruluş yılını kutladı. Siyasi atmosfer içerisinde dostane ilişkiler ve tatlı bir rekabat ortamında yarışın sürdüğünü kaydeden DP İlçe Başkanı Günal, konuk ilçe başkanlarına nazik ziyaretleri nedeniyle teşekkür etti. Partisinin bugünkü siyasi arenada yerini kaybetmeden koruduğunu vurgulayan Aziz Günal, "Bugün de bizleri ziyaretleri ile onurlandıran CHP ve MHP yöneticilerine ve parti mensuplarına şükranlarımı sunuyorum" dedi.
Ziyarette konuşan CHP ilçe Başkanı Murat Bayramoğlu, Demokrat Parti'nin kuruluş yıl dönümünü içtenlikle kutladıklarını ifade etti. Siyasette iktidar olmak kadar iyi bir muhalefetinde önemli olduğunu vurgulayan Bayramoğlu, her geçen gün değişen siyasi platformda bazı nüansların önemli olduğunu vurguladı. Bayramoğlu, "Bizlerde bugünde DP İlçe Teşkilatını ziyaret ederek kuruluş yıldönümlerini kutluyoruz. Siyasi arenada kendilerine başarılar diliyoruz" diye konuştu.
MHP İlçe Başkanı Levent Yüksel de, DP'nin kuruluşunun 67. yıldönümünü kutladığını söyledi.
CHP ve MHP yöneticileri, ziyarette DP İlçe Başkanı Aziz Günal'a çiçek takdim etti.
(YS-ERG-Y)

09.01.2013 13:55:08 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT