1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Chp Semt Pazarında Vatandaşlarla Görüştü

Chp Semt Pazarında Vatandaşlarla Görüştü

Chp Semt Pazarında Vatandaşlarla Görüştü
A+A-

Cumhuriyet Halk Partisi'nin ziyaret turları Osmanlı semt pazarında devam etti. Cumhuriyet Halk Partisi İl ve Melikgazi İlçe Yönetimi, Eskişehir Bağları, Osmanlı Mahallesin'de kurulan semt pazarında

Cumhuriyet Halk Partisi'nin ziyaret turları Osmanlı semt pazarında devam etti.
Cumhuriyet Halk Partisi İl ve Melikgazi İlçe Yönetimi, Eskişehir Bağları, Osmanlı Mahallesin'de kurulan semt pazarında esnaf ve vatandaşlarla buluştu.
Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Sadık Atila, Melikgazi İlçe Başkanı Şerafettin Koç, Kadın Kolları ve Gençlik Kolları, Osmanlı mahallesinde esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi.
Ziyaret edilen yerlerde halkın samimiyeti ve yakın ilgisi nedeniyle memnun kaldıklarını belirten CHP İl Başkanı Sadık Atila ,''Yaz kış, yağmur çamur demeden vatandaşımızla beraber olacağız. Günlük güneşlik zamanda değil, vatandaşımızın da zor şartlar altında kaldığı zaman yanında bulunmalı, derdine kulak vermeliyiz. Cumhuriyet Halk Partisi halkın partisidir. Kayseri'de de bunu tekrar hatırlatacağız. Ziyaretlerimiz tüm ilçe semt pazarlarımız da hız kesmeden devam edecektir'' dedi.
(AÖ-Y)

10.12.2012 15:01:53 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT