1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Chp, Salihli'de Köy Ve Mahalle Gezilerine Devam Ediyor

Chp, Salihli'de Köy Ve Mahalle Gezilerine Devam Ediyor

Chp, Salihlide Köy Ve Mahalle Gezilerine Devam Ediyor
A+A-

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Salihli İlçe Başkanı Mazlum Nurlu, yerel seçimler kapsamında ilçe yönetimi olarak köy gezilerine devam ettiklerini söyledi. Nurlu, Kadın Kolları yönetiminin de ev ziyaret

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Salihli İlçe Başkanı Mazlum Nurlu, yerel seçimler kapsamında ilçe yönetimi olarak köy gezilerine devam ettiklerini söyledi. Nurlu, Kadın Kolları yönetiminin de ev ziyaretleri ile seçmenle buluştuğunu kaydetti.
Nurlu, 2014 yılında yapılacak olan yerel seçimler öncesi başlattıkları köy gezilerine Pazarköy ve Çökelek ile devam ettiklerini söyledi. İlçe Yönetim Kurulu, Gençlik ve Kadın Kolları, İl Genel Meclis üyelerinin de katıldığı ziyaretlerde konuşan Nurlu, konuşmasının büyük bir kısmını Manisa'nın Büyükşehir olması ve bunun doğuracağı sonuçlara ayırdı.
Öte yandan, Gülay Turan başkanlığındaki CHP Salihli Kadın Kolları Yönetimi ve üyelerinden oluşan kalabalık bir ekip, Kırveli mahallesinde ev toplantıları yaparak mahalle halkı ile görüşmelerde bulundu. Ziyaretlerde konuşa Turan, Türkiye'nin kötü yönetildiğini ve bu kötü yönetilen Türkiye'de şu anki iktidarın tek alternatifinin Cumhuriyet Halk Partisi olduğunu ifade etti.
(ES-ERG-Y)

27.12.2012 13:32:06 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT