1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Chp, Salihli'de Engelliler Komisyonu Kurdu

Chp, Salihli'de Engelliler Komisyonu Kurdu

Chp, Salihlide Engelliler Komisyonu Kurdu
A+A-

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Salihli İlçe Başkanlığı tarafından engelliler komisyonu kuruldu. Komisyon Başkanlığı'na seçilen CHP Salihli İlçe Yönetim Kurulu üyesi Hülya İnce, amaçlarının engelli vat

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Salihli İlçe Başkanlığı tarafından engelliler komisyonu kuruldu.
Komisyon Başkanlığı'na seçilen CHP Salihli İlçe Yönetim Kurulu üyesi Hülya İnce, amaçlarının engelli vatandaşların sorunlarının saplanması ve çözüm önerilerinin bulunmasına yardımcı olmak olduğunu söyledi.
Engelli Aileleri Eğitim Kültür ve Dayanışma Derneği'nde gerçekleştirilen toplantıya Dernek Başkanı Emin Kuyucu, CHP İlçe Başkanı Mazlum Nurlu, Kadın Kolları Başkanı Gülay Turan, Gençlik Kolları Başkanı Levent Yenideniz, parti ve dernek üyeleri katıldı.
Engelli vatandaşların yaşamdaki engellerinin kaldırılması yönünde önemli adım atacaklarını vurgulayan İnce, yaptığı açıklamada, "Komisyonumuzu engelli vatandaşlarımızın toplumun her kesiminde en azından engelsizler kadar yer almalarını sağlamak amacıyla kurduk" dedi.
Hülya İnce'nin başkanlığını yaptığı Engelliler Komisyonu'nda Filiz Yağcıköse, İmren Karabıyık, Selma Koç, Yasemin Koç, Yasemin Acar, Feray Sayıner ve Mahmure Sayıner yer aldı.
(ES-ERG-Y)

15.02.2013 11:22:39 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT