1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Chp Muratpaşa 'parti Okulu' Eğitimleri Başladı

Chp Muratpaşa 'parti Okulu' Eğitimleri Başladı

Chp Muratpaşa parti Okulu Eğitimleri Başladı
A+A-

CHP Muratpaşa İlçe Başkanlığında 'Parti Okulu Eğitimleri' başladı. İlçe binasında başlayan ve iki gün sürecek üyelerin temel siyasi eğitiminin ilk günü, CHP İl Başkanı Devrim Kök'ün konuşması ile b

CHP Muratpaşa İlçe Başkanlığında 'Parti Okulu Eğitimleri' başladı.
İlçe binasında başlayan ve iki gün sürecek üyelerin temel siyasi eğitiminin ilk günü, CHP İl Başkanı Devrim Kök'ün konuşması ile başladı. Devrim Kök ilçe örgütüne çalışmalarından dolayı teşekkür ederek katılımcılara başarılar diledi.
CHP Muratpaşa İlçe Başkanı Ercan Erkan ise, İl Başkanı Devrim Kök, İl Eğitim Sekreteri Alper Tunga Nuri Çimen ve il yönetimine verdikleri destekten dolayı teşekkür ederek 'Parti Okulu Eğitimleri'nin ilk olarak Muratpaşa ilçesinde başladığını söyledi.
Parti Okulu Eğitimleri kapsamında Dilek Bulut CHP Tarihi, Fatma Hakikat Parti Programı, Nuran Uğur Sosyal Demokrasi, Mutlugül Tarım Parti Tüzüğü, Serap Yılmaz İletişim ve Mustafa Demir Halkla İlişkiler ve Sosyal Pproje Yönetimi konularını anlatacak.
Eğitimin sonunda yapılacak sosyal projenin tamamlanıp raporlanmasından sonra eğitime katılanların sertifika alacakları, partide aday olmanın ve yükselmenin ön koşulunun Parti Okulu Eğitimleri'ne katılmak olacağı bildirildi.
(SK-Y)

02.02.2013 13:34:56 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT