1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Chp Milletvekili Baydar'dan Yerel Seçim Açıklaması

Chp Milletvekili Baydar'dan Yerel Seçim Açıklaması

Chp Milletvekili Baydardan Yerel Seçim Açıklaması
A+A-

Cumhuriyet Halk Partisi(CHP) Aydın Milletvekili Metin Lütfi Baydar, yerel seçimlerde Aydın genelinde Türkiye rekoru kıracaklarını iddia ederek, Kuşadası'nda adaylarının Başkan Altungün olduğunu belirt

Cumhuriyet Halk Partisi(CHP) Aydın Milletvekili Metin Lütfi Baydar, yerel seçimlerde Aydın genelinde Türkiye rekoru kıracaklarını iddia ederek, Kuşadası'nda adaylarının Başkan Altungün olduğunu belirtti.
Çeşitli açılışlara katılmak üzere Kuşadası'na gelen CHP milletvekili Metin Lütfi Baydar, burada ilçe örgütünü ziyaret etti. CHP Kuşadası ilçe örgütünde ilçe Başkanı Mehmet Gürbilek tarafından karşılanan ve partililerle görüşen milletvekili Baydar, "Bakın şunun garantisini veriyorum ben. Bizim Mart ayı içerisinde adaylarımız açıklansın, çalışmaya başlayalım, biz Türkiye'de rekor kırarız. Çok net söylüyorum. Bizim özel bir durumumuz var Aydın olarak. Aydınız kardeşim biz, Kuşadası'yız. Türkiye geneline oranla zaten bizim ciddi bir oyumuz var. Biz bu anlamda start vermek istiyoruz. Kuşadası CHP'nin, örgütün adayı bellidir, örgüt milletvekiliyle, il, ilçe yönetimiyle tek tabanca olmuştur, tek yürek olmuştur. Adayımız Başkanımız Esat Altungün'dür. Tüm örgüt Başkan'ın arkasındadır. Bu konuda kimsenin en küçük endişesi olmasın" dedi.
(ZH-MB-İK)

09.02.2013 09:53:34 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT