1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Chp Merkez İlçe Başkanlığına Murat Ersöz Adaylığını Açıkladı

Chp Merkez İlçe Başkanlığına Murat Ersöz Adaylığını Açıkladı

Chp Merkez İlçe Başkanlığına Murat Ersöz Adaylığını Açıkladı
A+A-

CHP Merkez İlçe Başkanlığı'nda 10 yıldır yönetim kurulu üyesi olan Murat Ersöz, CHP Merkez İlçe Başkanlığına aday olduğunu açıkladı. CHP Merkez İlçe Başkanlığı, 2 Şubat 2013 Cumartesi günü Eski Bel

CHP Merkez İlçe Başkanlığı'nda 10 yıldır yönetim kurulu üyesi olan Murat Ersöz, CHP Merkez İlçe Başkanlığına aday olduğunu açıkladı.
CHP Merkez İlçe Başkanlığı, 2 Şubat 2013 Cumartesi günü Eski Belediye Düğün Salonunda gerçekleştirilecek.
Partiyi hep birlikte hak ettiği yere götürmek istediklerini belirten Ersöz, mahalle ve köy ziyaretlerini, bilgilendirmelerini, düzenli aralıklarda yapacaklarını ve sokak bazında çalışmalar yapmak istediklerini vurguladı.
Ersöz, şöyle konuştu: "Parti içi küskünlüklerin ve herkesin birbirlerine saygı ve sevgi için de bulunmalarını sağlamak istiyoruz. Mahalle ve köy ziyaretlerini bilgilendirmelerini düzenli aralıklarda yapıp sokak bazında çalışmalar yapmak istiyorum. Kastamonu'da yapılan tüm etkinliklerde partimizi en iyi biçimde temsil etmek istiyorum. Yerel seçimlerde belediye başkanlığını almayı ve il genel meclisin de en az 2 üyeliği almayı hedefliyoruz. Partimiz için hazırladığımız bazı önemli projelerimizi kongre salonunda açıklayacağız"
(Vİ-SA)

23.01.2013 17:00:42 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT