1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Chp Küplü Meclis Üyeleri Ak Partiye Geçti

Chp Küplü Meclis Üyeleri Ak Partiye Geçti

Chp  Küplü Meclis Üyeleri Ak Partiye Geçti
A+A-

Cumhuriyet Halk Partisi Küplü beldesi belediye meclis üyeleri Ahmet Bölge ve Göker Altay partilerinden istifa ederek AK Partiye geçti. Partilerinden istifa ederek AK Partiye geçen Bölge ve Altay'a ro

Cumhuriyet Halk Partisi Küplü beldesi belediye meclis üyeleri Ahmet Bölge ve Göker Altay partilerinden istifa ederek AK Partiye geçti. Partilerinden istifa ederek AK Partiye geçen Bölge ve Altay'a rozetlerin İl Başkanı Müjdat Kahve takarak parti üyelik formlarını imzaladı.
AK Parti Edirne İl Başkanı Müjdat Kahve CHP'den istifa ederek AK Partiye geçen ikimeclis üyesi için il başkanlığında bir tören düzenleyerek rozetlerini taktı ve parti üye formunu doldurtarak imzaladı. Kahve törende yaptığı açıklamada, "Ahmet Bölge ve Göker Altay CHP Küplü Beldesinde meclis üyeliği yapıyorlardı. Bu arkadaşlarımız patilerin istifa ederek AK Partiye geçmeye karar verdiler, bizde rozetlerini takarak partimize hoş geldiniz diyeceğiz. Partilerinden ayrılan arkadaşlarımız Belediye meclis üyeliklerine partimiz adına devam edecekler. Aramıza hoş geldiniz hayırlı uğurlu olsun" dedi.

06.02.2013 16:14:30 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT