1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Chp İl Kadın Kolları'ndan Chp Milletvekili Aylin Nazlıaka'ya Destek

Chp İl Kadın Kolları'ndan Chp Milletvekili Aylin Nazlıaka'ya Destek

Chp İl Kadın Kollarından Chp Milletvekili Aylin Nazlıakaya Destek
A+A-

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Gaziantep İl Kadın Kolları Başkanı Semra Harman, milletvekilleri Aylin Nazlıaka ile onur duyduklarını söyledi. Semra Harman, Gaziantep CHP il binasında yaptığı açıklamad

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Gaziantep İl Kadın Kolları Başkanı Semra Harman, milletvekilleri Aylin Nazlıaka ile onur duyduklarını söyledi.
Semra Harman, Gaziantep CHP il binasında yaptığı açıklamada, geçtiğimiz günlerde Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç ile tartışan CHP Milletvekili Aylin Nazlıaka'nın yanında olduklarını ifade etti. Harman, "Kadınlar ve kadın bedeni üzerinden siyaset yapmayı alışkanlık haline getiren zihniyet, bir utanç ve yüz kızarması yaşayacaksa cinayetlerden, tecavüzlerden, kadının insan haklarını yok sayan uygulamalardan ve ortaya çıkan tablodan dolayı bunu yaşamalı" dedi.
"Kadınlar evde, sokakta, işte şiddetin her türlüsü ile karşı karşıya gelirken, bu alanlara meclisi de ekliyorsunuz" diyen Harman, "CHP Kadın Kolları olarak Milletvekilimiz Aylin Nazlıaka ile onur duyuyoruz. Geleceğe dair umudumuz, birbirimize duyduğumuz güven ve başaracağımıza dair inanç ile milletvekilimizin yanındayız" diye konuştu.
(MDC-MEF-Y)

17.12.2012 18:23:22 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT