1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. Chp İl Başkanları Toplantıya Çağrıldı

Chp İl Başkanları Toplantıya Çağrıldı

Chp İl Başkanları Toplantıya Çağrıldı
A+A-

CHP il başkanları Ankara'da toplantıya çağrıldı. CHP Genel Başkan Yardımcıları Adnan Keskin, Umut Oran ve Genel Sekreter Bihlun Tamaylıgil imzasıyla toplantıya davet edilen il başkanları, iki gün süre

CHP il başkanları Ankara'da toplantıya çağrıldı. CHP Genel Başkan Yardımcıları Adnan Keskin, Umut Oran ve Genel Sekreter Bihlun Tamaylıgil imzasıyla toplantıya davet edilen il başkanları, iki gün süreyle CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile istişarede bulunacak.
CHP'den yapılan yazılı açıklamada, Kılıçdaroğlu'nun yarın kapalı grup toplantısı yapacağı ve saat 13.30'da toplantının basına açık bölümünde konuşacağı belirtildi. Kılıçdaroğlu'nun çarşamba günü MYK Toplantısı'na başkanlık edeceği, aynı gün CHP il başkanlarının Genel Merkez'de olacağı ve akşam da Kılıçdaroğlu ile Bilkent Otel'de yemekte bir araya geleceği belirtildi. Kılıçdaroğlu, perşembe günü ise il başkanları toplantısına başkanlık edecek. Toplantıda Kılıçdaroğlu, il başkanlarının iç ve dış sorunlar hakkındaki görüşlerini dinleyecek. Toplantıda son günlerde yaptığı konuşmayla ırkçılık tartışmalarına neden olan İzmir Milletvekili Birgül Ayman Güler'in açıklamasının da gündeme gelmesi bekleniyor. Toplantıda ayrıca 2012 yılı değerlendirmesi ve 2013 yılı çalışma programı hakkında görüş alışverişinde bulunulacak. İl başkanları toplantısı, CHP Lideri Kılıçdaroğlu'nun kapanış konuşmasıyla sona erecek.
(EDA-CC-Y)

28.01.2013 15:12:21 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT