1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Chp İl Başkanı Sadık Atila:

Chp İl Başkanı Sadık Atila:

Chp İl Başkanı Sadık Atila:
A+A-

Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanlığında gerçekleştirilen, İlçe Başkanları, İlçe Saymanları ve Bilişimden sorumlu Başkan yardımcıları toplantısı yapıldı. CHP İl Başkanı Sadık Atila, 16 ilçe başkanı

Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanlığında gerçekleştirilen, İlçe Başkanları, İlçe Saymanları ve Bilişimden sorumlu Başkan yardımcıları toplantısı yapıldı.
CHP İl Başkanı Sadık Atila, 16 ilçe başkanının hazır bulunduğu toplantıda yaptığı konuşmasında, "Son günlerde, parti içi tartışmaları gerekçe göstererek Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu'nu hedef alan söylemleri izliyor, tüm CHP'liler gibi, itibar etmiyoruz. Genel başkanımıza, onun, özgürlüğü ve değişimi esas alan vizyonuna dün olduğu gibi bugün de sahip çıkıyoruz" dedi.
Atila, "16 İlçe Başkanı, Bilişimden Sorumlu başkan yardımcıları ve İlçe Saymanları olarak Kayseri'de birlik beraberlik içindeyiz. Önümüzdeki yapılacak olan seçimlere hazırız.
CHP iktidara hazırlanan bir Türkiye partisidir. Bu iktidar yürüyüşünde, CHP'yi iktidar hedefinden uzaklaştıracak her girişim, Türkiye'ye yapılmış en büyük kötülüktür. Buna izin verilemez, vermeyeceğiz" diye konuştu.
"Önümüzdeki 2 yılda 3 kritik seçim yaşayacağız" diyen Atila, "Birliğimizi ve dayanışmamızı arttırarak Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu'nun liderliğinde iktidar hedefine ulaşacağımıza, halkımıza egemen olan umutsuzluğu umuda, karamsarlığı aydınlık ve esenliğe, gerilimi Büyük CHP Barışına dönüştüreceğimize ve Türkiye'yi yeniden çağdaş uygarlık hedefine yönelteceğimize inancımız ve güvenimiz tamdır. Kayseri'de alternatif iktidar adayıyız. Yerel seçimlerden güçlü olarak çıkacağız" ifadesinde bulundu.
(AÖ-Y)

11.02.2013 17:22:18 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT