1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Chp İl Başkanı Kiraz: "bahar Geldi Ucuz Saman Bir Türlü Gelmedi"

Chp İl Başkanı Kiraz: "bahar Geldi Ucuz Saman Bir Türlü Gelmedi"

Chp İl Başkanı Kiraz: bahar Geldi Ucuz Saman Bir Türlü Gelmedi
A+A-

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Malatya İl Başkanı Enver Kiraz, samanın hala pahalı olduğunu belirterek, hükümeti eleştirdi. CHP Malatya İl Başkanı Enver Kiraz, parti binasında yaptığı basın açıklam

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Malatya İl Başkanı Enver Kiraz, samanın hala pahalı olduğunu belirterek, hükümeti eleştirdi.
CHP Malatya İl Başkanı Enver Kiraz, parti binasında yaptığı basın açıklamasında, "AKP milletvekilleri son günlerde yaptıkları değerlendirmede partimize yönelik cümleler kullanmaktadırlar. AKP'nin bir milletvekili, sayın genel başkanımızın Türkiye'nin kronikleşmiş ve 30 yıldır devam eden bir sorunu için açmış olduğu krediyi değerlendirirken, iflas eden tüccar kelimesini kullanmıştır. Vekil, ticari kredi ile karıştırmıştır. AKP'nin politikalarına verilmiş siyasi kredidir, ticari kredi değildir. Başka bir vekil de, CHP'ye saldırmayı meslek edinmiştir. Çamur at izi kalsın anlayışı ile bir yere varamayacağını bilmelidir" ifadelerini kullandı.
"Demokrasi ve özgürlük, birlik ve beraberliği ve kardeşliği savunmaya devam eden partimize dil uzatılması, kimsenin haddine değildir" diyen Kiraz, saman fiyatlarını da eleştirerek, "Bahar geldi ucuz saman bir türlü gelmedi" dedi.
(NA-Y)

18.02.2013 16:53:52 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT