1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Chp Gençlik Kolları Moral Veriyor

Chp Gençlik Kolları Moral Veriyor

Chp Gençlik Kolları Moral Veriyor
A+A-

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Akçakoca Gençlik Kolları üyeleri kimsesiz yaşlı ya da hastaları ziyaret ederek onlara moral veriyorlar. Akçakoca CHP Gençlik Kolları üyeleri, ilçedeki yaşlıları, uzun

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Akçakoca Gençlik Kolları üyeleri kimsesiz yaşlı ya da hastaları ziyaret ederek onlara moral veriyorlar.
Akçakoca CHP Gençlik Kolları üyeleri, ilçedeki yaşlıları, uzun tedaviler gerektiren hastaları, bakıma muhtaçları ziyaret ederek onlara moral desteği veriyorlar. Bu ziyaretler kapsamında uzun bir süredir yakalandığı amansız hastalığı yenmeye çalışan Ergün Ustabaş'ı ziyaret eden gençler, ona çok sevdiği Fenerbahçe'nin kaşkol ve formasını hediye etti. Başkan Albayrak'ın da katıldığı ziyaretle ilgili olarak konuşan CHP İlçe Gençlik Kolları Başkanı Ahmet İnceoğlu, "Ergün ağabeyimiz uzun süredir mücadele veriyor. Doktorlarımız bu durumlarda moralin çok önemli olduğunu belirtiyorlar. Biz de bu anlayıştan hareketle ilçemizde bu amaçla ziyaretler yapıyoruz. Mutlu oluyorlar. Huzur evine gidiyoruz. Oradaki yaşlı ve yalnız yaşayanların bizimle oldukları anlardaki mutlulukları sevinçlerini görmek gerek. Bu nedenle sık sık bu ziyaretleri yapıyoruz" dedi.
(TT-AY-UU)

11.02.2013 15:15:24 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT