1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Chp Burhaniye İlçe Yönetiminden Başkan Akova'ya Ziyaret

Chp Burhaniye İlçe Yönetiminden Başkan Akova'ya Ziyaret

Chp Burhaniye İlçe Yönetiminden Başkan Akovaya Ziyaret
A+A-

Balıkesir'in Burhaniye ilçesinde, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Burhaniye İlçe Başkanı Erman Pazarbaşı ve ilçe yönetimi, Belediye Başkanı Fikret Akova'yı ziyaret etti. 2 Aralık Pazar günü, Cumhuriy

Balıkesir'in Burhaniye ilçesinde, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Burhaniye İlçe Başkanı Erman Pazarbaşı ve ilçe yönetimi, Belediye Başkanı Fikret Akova'yı ziyaret etti.
2 Aralık Pazar günü, Cumhuriyet Halk Partisi Burhaniye İlçe Kongresi'nde yapılan seçimle ilçe başkanlığına seçilen Erman Pazarbaşı ve yönetim kurulu, Belediye Başkanı Fikret Akova'yı makamında ziyaret etti. Samimi bir havada gerçekleşen ziyarette Belediye Başkanı Fikret Akova göreve yeni seçilen CHP İlçe Başkanı Erman Pazarbaşı ve ilçe yönetim kuruluna başarılar dileyerek, el birliğiyle yapılacak çalışmalar neticesinde Burhaniye geleceğinin inşa edileceğini belirtti. Yaklaşık bir saat süren ziyarette, Başkan Fikret Akova ile CHP ilçe yönetimi ve başkanı sohbet etme fırsatı buldu. Belediye çalışmaları ile ilgili bilgiler veren Başkan Akova, ziyarettin duyduğu memnuniyeti dile getirdi.
(FT-SŞ)

18.12.2012 11:52:40 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT