1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Chp Bolu Milletvekili Tanju Özcan'dan Yalanlama Murat Çelik B. Bolu

Chp Bolu Milletvekili Tanju Özcan'dan Yalanlama Murat Çelik B. Bolu

Chp Bolu Milletvekili Tanju Özcandan Yalanlama  Murat Çelik B.    Bolu
A+A-

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Bolu Milletvekili Tanju Özcan, kendisinin ve CHP içindeki ulusalcıların İşçi Partisi'ne geçme düşüncesinde oldukları yönünde çıkan haberleri yalanladı. Milletvekili Ta

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Bolu Milletvekili Tanju Özcan, kendisinin ve CHP içindeki ulusalcıların İşçi Partisi'ne geçme düşüncesinde oldukları yönünde çıkan haberleri yalanladı.
Milletvekili Tanju Özcan, yayınladığı yazılı basın açıklamasında, "Bugün bazı ulusal basınyayın organlarında, aralarında benim de bulunduğum çok sayıdaki ulusalcı milletvekilinin bir başka siyasi partiye katılacakları yönünde haberler çıkmıştır. Bu haberler tamamen hayal mahsulüdür. Tamamen uydurmadır. Ben Cumhuriyet Halk Partisi örgütünden gelen bir siyasetçi olarak, milletvekili olmak ve benzeri menfaatler için Cumhuriyet Halk Partisi'ni seçenlerden değilim. İdeallerim ve ilkelerim doğrultusunda Cumhuriyet Halk Partisi'ndeyim. CHP'nin Parti Programı'nda yer almayan görüş ve düşünceleri savunanlardan asla olmadım. Ayrıca kendimi CHP'de kiracı olarak değil ev sahibi olarak görüyorum. Bu anlamda bu haberleri yapanları ve var ise yaptıranları şiddetle kınıyor, yalanlıyorum. Tanju Özcan Cumhuriyet Halk Partisi Milletvekilidir; kalmaya da devam edecektir" ifadelerine yer verdi.

28.01.2013 16:09:36 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT