1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Chp Belde Ziyaretlerine Devam Ediyor Gökten Ceylan Afyonkarahisar

Chp Belde Ziyaretlerine Devam Ediyor Gökten Ceylan Afyonkarahisar

Chp Belde Ziyaretlerine Devam Ediyor  Gökten Ceylan    Afyonkarahisar
A+A-

CHP Merkez ilçe yönetimi belde ziyaretleri kapsamında Nuribey belde teşkilatını ziyaret etti. CHP Merkez İlçe Başkanı Dr. Kemal Demirkırkan ve yönetim kurulu üyeleri Nuribey belde teşkilatını ziyare

CHP Merkez ilçe yönetimi belde ziyaretleri kapsamında Nuribey belde teşkilatını ziyaret etti.
CHP Merkez İlçe Başkanı Dr. Kemal Demirkırkan ve yönetim kurulu üyeleri Nuribey belde teşkilatını ziyaret etti. Dr. Kemal Demirkırkan, birçok beldede en basit insani ihtiyaçların karşılanamadığını gördüklerini belirterek, "Şehir merkezine 8-10 kilometre uzaklıktaki birçok beldemizde su, kanalizasyon ve yol gibi insan yaşamı için elzem olan, medeniyetin simgesi olan alt yapı yatırımlarında ciddi eksiklikler yaşanmaktadır. Ege bölgesinin parlayan yıldızı olduğu ifade edilen Afyonkarahisar'da beldelerimiz gerçekten kötü durumda. Bu beldelerimiz ya uzun yıllardan bu yana ciddi yatırımlar alamamakta, ya da aldığı destekleri beceriksiz yöneticiler sebebiyle yatırıma dönüştürememektedir" dedi.
Beldelerdeki çiftçilerin içinde bulunduğu durumla ilgili değerlendirmelerde bulunan CHP Merkez İlçe Başkanı Dr. Kemal Demirkırkan, "Mazotu destekle alamayan, ekini para etmeyen, patatesten, pancardan ciddi zararı olan köylüden şimdi de su parası, kuyu parası istenmektedir. 3-4 milyar parayı yatıramayan çiftçi hacizle tehdit edilmektedir. Köylü ne yapacağını bilemez haldedir" diye konuştu.
(GC-SK-Y)

07.02.2013 12:56:16 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT