1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. Chp Aydın Milletvekili Osman Aydın, Tunceli Milletvekili Aygün Hakkında Ağır İthamlarda Bulundu

Chp Aydın Milletvekili Osman Aydın, Tunceli Milletvekili Aygün Hakkında Ağır İthamlarda Bulundu

Chp Aydın Milletvekili Osman Aydın, Tunceli Milletvekili Aygün Hakkında Ağır İthamlarda Bulundu
A+A-

CHP Aydın Milletvekili Osman Aydın, CHP Tunceli Milletvekili Hüseyin Aygün hakkında ağır ithamda bulundu. Aydın, seçim bölgesi Çine'nin köylerinde yaptığı ziyaretlerde, CHP Milletvekili Hüseyin Aygün'

CHP Aydın Milletvekili Osman Aydın, CHP Tunceli Milletvekili Hüseyin Aygün hakkında ağır ithamda bulundu. Aydın, seçim bölgesi Çine'nin köylerinde yaptığı ziyaretlerde, CHP Milletvekili Hüseyin Aygün'e ithafen 'manyak' ifadesini kullandı.
Çine ilçesine bağlı Eskiçine köyü kahvehanesinde köylülerle bir araya gelen Milletvekili Osman Aydın, yaptığı konuşmada "CHP'de işler daha demokratik bir yapı içinde yürüyor. Çok seslilik çok zararlı bir şey değildir. Ama Hüseyin Aygün var içimizde. Şimdi bu adam çıktı dedi ki 'Yunanistan'a karşı biz soykırım yaptık'. Manyak herif ya deli. Biz Yunanistan'a gittik de Yunanistan'ın sınırları içinde soykırım mı yaptık. Adam geldi bizim üzerimize Polatlı'ya kadar Yunan askerinin ne işi vardı. Adam çıktı abuk sabuk konuşuyor. Şimdi bu sahiplenilecek bir şey değil ki bunu nasıl sahipleneceğim. Şimdi biz bu işi kabul etmiyoruz, kabul edemeyiz. Bu kadar masum bir savaş çıkacak, birisi, kendini bilmez birisi. Şimdi CHP içinde nasıl ses olmayacak" ifadelerine yer verdi.
(İK-ÖK-Y)

05.02.2013 13:18:03 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT