1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Ceyhan Şehit Aileleri Derneğinden İmralı Görüşmelerine Tepki

Ceyhan Şehit Aileleri Derneğinden İmralı Görüşmelerine Tepki

Ceyhan Şehit Aileleri Derneğinden İmralı Görüşmelerine Tepki
A+A-

Ceyhan Şehit Aileleri Derneği Başkanı Ayşe Muhacir, Öcalan ile yapılan görüşmelerin gazi ve şehit ailelerini yaraladığını söyledi. Muhacir, şehitler için düzenledikleri mevlit programında terör örgüt

Ceyhan Şehit Aileleri Derneği Başkanı Ayşe Muhacir, Öcalan ile yapılan görüşmelerin gazi ve şehit ailelerini yaraladığını söyledi.
Muhacir, şehitler için düzenledikleri mevlit programında terör örgütü elebaşı ile yapılan görüşmelerin gazi ve şehit ailelerini çok derinden yaraladığını söyledi. Muhacir, "Bu müzakereler terörü sonlandırmayacağı gibi, aksine yıpranmış olan örgütün yeniden güçlenmesi için zaman kazanmasını sağlayacaktır. Bizler, şehit ve gazi aileleri olarak, yıllardır ülkemizin bölünmez bütünlüğü ve bağımsızlığına darbe vurmak isteyen, iç ve dış mihraklarca desteklenen terör örgütünün bitirilmesini bekliyorduk. Ancak bebek katilinin muhatap alınması ve bölücü terör örgütünün siyasi taleplerinin kabul edilmesi hepimizi derinden yaralamıştır" dedi.
Öcalan'la yapılan görüşmelere destek veren Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Adana Şube Başkanı Ersin Güluçar'ı da eleştiren Muhacir, "Güluçar'ın açıklamaları sadece kendisini bağlar" dedi.
(MSÇ-Y)

14.01.2013 11:03:38 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT