1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Ceyhan Belediyesi'nde Çalışan Memurların Sosyal Denge Sözleşmesi İmzalandı

Ceyhan Belediyesi'nde Çalışan Memurların Sosyal Denge Sözleşmesi İmzalandı

Ceyhan Belediyesinde Çalışan Memurların Sosyal Denge Sözleşmesi İmzalandı
A+A-

Ceyhan Belediyesi ile Türk Yerel Hizmet-Sen arasında yapılan görüşmelerin ardından belediyede çalışan memurların sosyal denge sözleşmesi imzalandı. Ceyhan Belediyesi Meclis Salonu'nda gerçekleşen g

Ceyhan Belediyesi ile Türk Yerel Hizmet-Sen arasında yapılan görüşmelerin ardından belediyede çalışan memurların sosyal denge sözleşmesi imzalandı.
Ceyhan Belediyesi Meclis Salonu'nda gerçekleşen görüşmelerde Ceyhan Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü ile Türkiye Kamu-Sene bağlı YerelHizmet Sen Adana Şube Başkanı Z.Abidin Büyükaslan sözleşmeye imza attı. Görüşmelere Türk Yerel Hizmet Sen Adana Şube Sekreteri Selçuk Diker ve Ceyhan Temsilcisi Fevzi Dinçer de katıldı.
Sözleşmeye göre Ceyhan Belediyesi'nde çalışan memurlar, 700 ile 590 TL arasında değişen oranlarda sosyal denge ödemesi almaya hak kazandı.
Ceyhan Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, yaptığı açıklamada, bütün çalışanların haklarını gözettiklerini ifade ederek, "Mali imkanlarımız ölçüsünde her zaman çalışanlarımızın yanında olduk gerek memur personel, gerek işçi personelimize ücret noktasında daima en iyisini yapma gayretindeyiz, hayırlı uğurlu olsun. Onlar daha iyisine layıktır" dedi.
(MSÇ-Y)

09.01.2013 13:00:34 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT