1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Çevre Ve Şehircilik Bakanlığı'ndan Taşköprü Belediyesi'ne Temizlik Aracı

Çevre Ve Şehircilik Bakanlığı'ndan Taşköprü Belediyesi'ne Temizlik Aracı

Çevre Ve Şehircilik Bakanlığından Taşköprü Belediyesine Temizlik Aracı
A+A-

Çevre ve ve Şehircilik Bakanlığı tarafından Taşköprü Belediyesi'ne temizlik aracı verildi. Ankara Arena Spor Salonu'nda gerçekleşen Çevre ve ve Şehircilik Bakanlığı "Çevre Yatırımları Açılış ve Tem

Çevre ve ve Şehircilik Bakanlığı tarafından Taşköprü Belediyesi'ne temizlik aracı verildi.
Ankara Arena Spor Salonu'nda gerçekleşen Çevre ve ve Şehircilik Bakanlığı "Çevre Yatırımları Açılış ve Temizlik-Denetim Araçları Dağıtım Töreninde ülke genelinde 300'ün üzerinde belediyeye verilen temizlik aracının anahtarını ise Başbakan Recep Tayyip Erdoğan dağıttı.
Taşköprü Belediyesi adına ise temizlik aracının anahtarını Belediye Başkanı Hüseyin Arslan, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın elinden aldı. Taşköprü'nün temizliği ile bölge ve ülkede öncü konumda olduğuna değinen Belediye Başkanı Hüseyin Arslan, "Temizlik aracı parkımızın genişlemesiyle hizmet anlayışımız ve sorumluluğumuz bir kat daha artacaktır. Bu projede büyük emeği olan başta Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere, Çevre ve ve Şehircilik Bakanlığı'na, AK Parti Kastamonu Milletvekilleri Hakkı Köylü ve Mustafa Gökhan Gülşen'e tüm hemşehrilerim adına teşekkürü bir borç biliyorum" dedi.
(AD-OA-Y)

21.01.2013 12:01:39 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT