1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Çesob Başkanı Kılıç'tan, Alkan'a Ziyaret

Çesob Başkanı Kılıç'tan, Alkan'a Ziyaret

Çesob Başkanı Kılıçtan, Alkana Ziyaret
A+A-

Çorum Esnaf ve Sanatkarlar Odası Birliği (ÇESOB) Başkanı Yalçın Kılıç, Hitit Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Reha Metin Alkan'ı ziyaret etti. Hitit Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Reha Metin Alkan, b

Çorum Esnaf ve Sanatkarlar Odası Birliği (ÇESOB) Başkanı Yalçın Kılıç, Hitit Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Reha Metin Alkan'ı ziyaret etti.
Hitit Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Reha Metin Alkan, bilimsel, kültürel, sosyal ve ekonomik yönlerden Çorum'a büyük katkı sağlayan üniversitenin esnaf ve sanatkarların kalkınması için yapılacak tüm projelerde üstüne düşen her şeyi yapmaya hazır olduklarını söyledi.
Alkan, Çorum'un tüm bileşenleriyle topyekun bir kalkınma gerçekleştirmesini arzu ettiklerini belirterek, bu anlamda üniversite olarak esnafın her zaman her konuda yanında olduklarını ifade etti.
ÇESOB Başkanı Yalçın Kılıç ise, birlik olarak kentin kalkınması için üniversite ile yapılacak her türlü işbirliğinden büyük memnuniyet duyacaklarını dile getirerek, Alkan'a çalışmalarında başarılar diledi.
(MMY-BÖ)

05.01.2013 18:37:48 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT