1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Çeşme Üzerindeki İlginç Uyarı

Çeşme Üzerindeki İlginç Uyarı

Çeşme Üzerindeki İlginç Uyarı
A+A-

Bartın'ın Kırtepe mahallesi'nde apartmanların önünde bulunan çeşmenin önüne araç çekenlere mahalle sakinlerinden ilginç uyarı. Bartın'da Kırtepe mahallesinde ara sokakta bulunan çeşmenin önüne vata

Bartın'ın Kırtepe mahallesi'nde apartmanların önünde bulunan çeşmenin önüne araç çekenlere mahalle sakinlerinden ilginç uyarı.
Bartın'da Kırtepe mahallesinde ara sokakta bulunan çeşmenin önüne vatandaşlar tarafından araç park edilmesine mahalle sakinlerinden ilginç tepki geldi. Ara sokakların dar olması nedeniyle çeşme önüne çekilen araçlar vatandaşların su doldurmalarını engelliyor. Mahalle sakinleri, şoförlerin uyarılara rağmen çeşme önüne araçlarını park ettiklerini sularını dolduramadıklarını belirttiler. Vatandaşlar, "Mahalledeki ara sokaklar zaten dar, bir de araçlar gelip çeşme önlerini işgal etmeleri hiç hoş bir davranış değildir. Bizler de çeşmenin duvarına 'Buraya araba park etmek insanlığa hakarettir' diye bir yazı yazdık. İnşallah bundan sonra araç sahipleri yazıyı dikkate alırlar da kimseyi mağdur etmezler" dediler.
Çeşme üzerinde yazılan ilginç yazı ise, dikkate alınmaya başlandı.
(DK-OS-Y)

18.12.2012 12:09:36 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT