1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Çermik'te Trafik Komisyonu Toplandı

Çermik'te Trafik Komisyonu Toplandı

Çermikte Trafik Komisyonu Toplandı
A+A-

Diyarbakır'ın Çermik Kaymakamı Mimar Sinan Batmaz başkanlığında ilçe trafik komisyonu toplanarak bir dizi kararlar aldı. Kaymakam Mimar Sinan Batmaz başkanlığında yapılan toplantıya Belediye Başkan

Diyarbakır'ın Çermik Kaymakamı Mimar Sinan Batmaz başkanlığında ilçe trafik komisyonu toplanarak bir dizi kararlar aldı.
Kaymakam Mimar Sinan Batmaz başkanlığında yapılan toplantıya Belediye Başkanı Mehmet Akdağ, İlçe Garnizon Komutanı Yüzbaşı Muhammed Akbaba, İlçe Emniyet Amiri Uğur Argun, Milli Eğitim Müdürü Mustafa Kaya, Karayolları 92. Şube Müdürlüğü'nde görevli bakım ve trafik teknik görevlisi Recep Aslanhan ve Çermik Şöförler Odası yetkilisi Şahap Temizbaş katıldı.
Toplantıda Tepe Mahallesi Diyarbakır Caddesi Akdağ Kıraathanesi yanında taksi durağı kurulması, Diyarbakır Caddesi Siverek yol kavşağında kavşak düzenlemesi, sinyalizasyon ve etüt çalışmalarının yapılması, kavşak içinde bulunan levhaların kaldırılması ve karşıdan gelen sürücülerin görüş alanını engelleyen heykelin yüksekliğinin indirilerek sürücülere görüş alanının sağlanması, Diyarbakır Caddesi ile Zübeyde Hanım Caddesi kavşağında bulunan bayrak direği civarındaki reklam levhalarının kaldırılması, standart kavşak işaretlerinin yapılması, hastane levhasının konulması, ofset taramasının, sinyalizasyon ve kavşak düzenlemesinin yapılması, Altınbağlar mevkii küme evlerinden gelen stabilize yol ile Diyarbakır Caddesi kavşağına 'Dur levhası' konulmasına karar verildi.
(HG-AKK-Y)

09.12.2012 11:31:56 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT