1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Çerkezköyspor İkinci Devreye Antalya'da Hazırlanıyor

Çerkezköyspor İkinci Devreye Antalya'da Hazırlanıyor

Çerkezköyspor İkinci Devreye Antalyada Hazırlanıyor
A+A-

Çerkezköyspor devre hazırlıklarını sürdürmek üzere Antalya'ya hareket etti. Çerkezköyspor Kulübü Başkanı Ahmet Korkmaz, Çerkezköyspor Yönetim Kurulu Üyeleri, Çerkezköyspor Teknik Mustafa Suat Akder

Çerkezköyspor devre hazırlıklarını sürdürmek üzere Antalya'ya hareket etti.
Çerkezköyspor Kulübü Başkanı Ahmet Korkmaz, Çerkezköyspor Yönetim Kurulu Üyeleri, Çerkezköyspor Teknik Mustafa Suat Akdereli, Genel Menajeri Ergün Uncuoğullarından ile oyunculardan oluşan Çerkezköyspor kafilesi Antalya'ya hareket etti.
Çerkezköyspor Kulübü Başkanı Ahmet Korkmaz, takımın günde çift idmanla ikinci devreye hazırlanacağını söyleyerek "Çalışmalarımız neşeli ve sıcak bir ortamda yapılmaktadır. Takımımıza yeni katılan sporcularımızı gerek idmanlarda gerekse oynayacağımız hazırlık maçlarında gözlemleyerek kadromuzu oluşturacağız.
Kamp dönemi boyunca çalışmalarımızı sakatsız ve kazasız bir şekilde bitirip Çerkezköy'e hazır bir şekilde dönmek istiyoruz. Yapmış olduğumuz devre arası kampında bizlere sağlamış olduğu büyük katkılarından dolayı belediye başkanımız Ali Ertem'e teşekkür ediyoruz.'' Dedi.

14.01.2013 10:12:27 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT