1. HABERLER

  2. EKONOMİ

  3. Cep Telefonları Yemek De Yapacak

Cep Telefonları Yemek De Yapacak

Cep Telefonları Yemek De Yapacak
A+A-

Teknolojinin hızla geliştiği günlerde yeni bir uygulama sayesinde yemek tarifleri görüntülü olarak kullanıcılara sunuluyor. Yemek yaparken telefondaki uygulamayı çalıştırmak yeterli oluyor. Evernot

Teknolojinin hızla geliştiği günlerde yeni bir uygulama sayesinde yemek tarifleri görüntülü olarak kullanıcılara sunuluyor. Yemek yaparken telefondaki uygulamayı çalıştırmak yeterli oluyor.
Evernote Food adlı uygulama sayesinde yemek yapmak kolaylaşıyor. Android ve İOS uygulamaları geliştirilen Evernoe Food, Türkçe olarak kullanılmaya başlandı. Dünyanın birçok ülkesinde kullanılan Evernote Food'la "Yemek Yapmayı Bilmiyorum" bahanesi de tarihe karışıyor. Uygulama, yemekle ilgili deneyimleri hatırlamak için de kullanılabiliyor. Herhangi bir yerde görüp beğenilen yemeğin fotoğrafını çekilerek uygulamaya kaydediliyor, daha sonra bu fotoğrafa rahatlıkla ulaşılabiliyor. Uygulama bünyesinde binlerce yemek tarifi ve özel tarifler de yer alıyor. Uygulama sayesinde her gün yemek tarifi düşünmek de ortadan kalkıyor.
Uygulama, tüm yemek tariflerini tek bir yerde toplamaya olanak sağlamakla kalmıyor aynı zamanda yeni restoranlar keşfetmeye ve bunları kaydedip yakınlarınızla paylaşmaya da olanak sağlıyor.
(AC-AC-Y)

19.02.2013 17:18:02 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT